81346.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XVIII W.

Para obrazów - walka zwierząt

olej, deska; 36 x 47 cm.
Prace powstałe według rycin Johanna Eliasa Ridingera (1698-1767).

Cena pierwotna: 6 400 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 560 zł +18% opłaty aukcyjnej