80608.
Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX

Św. Anna Samotrzeć

olej, płótno; 75,5 x 99 cm;
obraz przed konserwacją.

Cena pierwotna: 9 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 5 850 zł +18% opłaty aukcyjnej