80553.
Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Na balkonie, 2002

olej, płótno; 140 x 180 cm;
na odwrociu na blejtramie napisy autorskie

Cena pierwotna: 8 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 5 900 zł +20% opłaty aukcyjnej