78848.
JAN STANISŁAWSKI (1860-1907)

Sad ukraiński

litografia barwna, papier; 13 x 20 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: JS (na kamieniu);
Oryginalna litografia jako dodatek do pisma artystycznego "Chimery" (do nr. 20-21, T. VII kwiecień-czerwiec 1904).
Lit.: Koniec wieku. Sztuka polskiego modernizmu 1890-1914, katalog wystawy w Muzeum Narodowym w Warszawie, 1996, kat. 1, s. 365, s. 363 (il.)

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 280 zł +20% opłaty aukcyjnej