78229.
BARBARA PRZYŁUSKA (UR. 1958)

Widok z hotelu Pod Różą, 1985

olej, płótno, 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie opis autorski obrazu.

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 700 zł +18% opłaty aukcyjnej