78226.
EDWARD MESJASZA (1929-2007)

Piłsudski na kasztance, 1991

olej, płótno; 46 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: EMesjasz 1991.

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 600 zł +18% opłaty aukcyjnej