77030.
Malarz nieokreślony, włoski, k. XVII w.

Martwa natura z puttami

olej, płótno dublowane; 65 x 166 cm.

Cena pierwotna: 15 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 10 500 zł +18% opłaty aukcyjnej