76665.
Miguel de CERVANTES Y SAAVEDRA (1547-1616)

Don Kiszot

z Manczy Cerwantesa z przedmową J.A.Święcickiego z ilustracyami Gustawa Dorego,
Biblioteka dzieł wyborowych no75, Warszawa [1899], t.1-6, 18 x 12 cm, oprawa płótno.
Stan zachowania: przetarcia oprawy, poluźnione bloki oraz pęknięte w t.1,2,3,5. Poza tym stan zadowalający.

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 900 zł +18% opłaty aukcyjnej