76639.
Mojżesz KISLING (1891-1953)

Zestaw czterech litografii, l. 50. XX w.

1. Deux Moines ;
litografia, papier; 16 x 10 cm (w świetle pass- partout);
sygn. na kamieniu p. d.: Kisling;
2. Un Sejour De;
litografia, papier; 15,8 x 10,5 cm (w świetle pass- partout);
3. S'il Nous Faut;
litografia, papier; 15,7 x 10,2 cm (w świetle pass- partout);
sygn. na kamieniu z prawej strony po środku: Kisling;
4. Comment Se ;
litografia, papier; 16 x 10,6 cm (w świetle pass- partout);
sygn. na kamieniu p. d.: Kisling.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +18% opłaty aukcyjnej