76033.
JAN MATEJKO (1838-1893)

Osobowość artysty,twórczość,forma i styl

385 rycin w tekście i 40 tablic oraz 2 tablice synchronistyczne;
oprawa półskórek tytulatura na grzbiecie współcześnie złocona. Unikalny, jeden ze stu numerowanych egzemplarzy odbitych na papierze kredowym, oferowany z nr. 27. Stan zachowania bardzo dobry.
Największa i najlepsza monografia Mistrza z nigdy później nie wznawianymi niektórymi reprodukcjami.

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej