76030.
Witold PRUSZKOWSKI (1846-1896)

Krakowiacy, 1881

litografia, papier; 32 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. śr.: Witold Pruszkowski.
Litografia wykonana w 1881 w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +18% opłaty aukcyjnej