76028.
Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Anhelli, 1881

litografia, papier; 25 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na kamieniu l. g.: Jacek Malczewski 81 w kompozycji litografowany, ręcznie napisany aforyzm.
Litografia wykonana w 1881 w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Cena pierwotna: 1 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +18% opłaty aukcyjnej