76027.
Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Trójka koni krakowskich

litografia, papier; 18 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: JKossak;
Litografia wykonana w 1881 w Zakładzie Litografii Artystycznej Aureliusza Pruszyńskiego w Krakowie.

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 600 zł +18% opłaty aukcyjnej