75999.
MALARZ NIEOKREŚLONY NIEMIECKI, XX w.

Panorama miasta

olej, płótno dublowane; 55 x 42 cm;
sygn. l. d.: T. Waldan... - (słabo czytelnie);
na odwrocie, na krośnie malarskim fragmenty dwóch nalepek.

Cena pierwotna: 2 200 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 440 zł +18% opłaty aukcyjnej