74990.
Carlo DI GIUSEPPE (1886-1910)

Portret kobiet, 1904

pastel, papier naklejony na tekturę; 53 x 41 cm;
sygn. i dat. p. g.: C DI GIVSEPPE / CAPRI ;
l. g.: SCHLOSS MOYS / MCMIV;
na odwrocie nieczytelna informacja o osobie portretowanej.
Obraz przed konserwacją.

Cena pierwotna: 2 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +18% opłaty aukcyjnej