74111.
KAZIMIERSKA MAGDALENA (UR. 1969)

W kropki biały VIII, 2005

olej, płótno; 97 x 47 cm;

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej