73192.

ALBUM Malarstwa Polskiego

Album de l`art Polonais. Wydawnictwo M. Arcta. Paris [1900],
50 barwnych tablic przedstawiających znakomite malarstwo polskie, karta tytułowa projektu Jana Bukowskiego, sygn.: "Bukowski" wykonana w technice linorytu (?).
Każda tablica z kartą opisu tekstowego w języku polskim i francuskim. 37 x 28 cm, oprawa półskórek, narożniki w skórze, grzbiet 4-polowy bogato zdobiony złotem.
Stan zachowania idealny.

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 100 zł +18% opłaty aukcyjnej