72701.
Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)

Cerkiewka

olej, tektura; 22 x 19 cm;
sygn. p. d.: JAŹWIECKI.

Cena pierwotna: 3 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 700 zł +18% opłaty aukcyjnej