72446.
JULIUSZ NARZYŃSKI (UR. 1934)

Upadek Ikara, 2011

olej, płótno; 60 x 73 cm;
sygn. i dat. u dołu: Jul. Narzyński 11;
na odwrocie napis autorski: Juliusz Narzyński / 2011.

Cena pierwotna: 5 300 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 060 zł +20% opłaty aukcyjnej