72310.
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Morze, 1938

olej, płótno; 43,5 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Bratkowski 1938 ? (data słabo czytelna).

Cena pierwotna: 4 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 400 zł +18% opłaty aukcyjnej