72141.
C. LECHNER, XIX w.

Miasteczko

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
26,5 x 17 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: C. LEHNER.

Cena pierwotna: 2 000 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej