71491.
Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Spotkanie towarzyskie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
21 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: z. p. (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 500 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 960 zł +18% opłaty aukcyjnej