67735.
JAN BUKOWSKI (1873­1943)

Sokół, 1910

litografia barwna, papier; 24 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie u dołu: J. B.

Cena pierwotna: 400 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 200 zł +18% opłaty aukcyjnej