67734.
JAN BUKOWSKI (1873­1943)

Figliki sowizdrzalskie

litografia barwna, papier; 17 x 11 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie u dołu: J. B.

Cena pierwotna: 400 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 320 zł +18% opłaty aukcyjnej