66836.
JAN BUKOWSKI (1873-1943)

Para projektów okładek do:

Oskar Wilde, „Dyalogi o sztuce”,
litografia, papier, 23 x 15 cm,
sygn. p. d.: Jan Bukowski [1906],

Zofia Casanova, „Więcej niż miłość”,

Cena pierwotna: 900 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +18% opłaty aukcyjnej