65618.
Malarz nieokreślony (XIX w.)

Św. Rodzina ze św. Janem Chrzcicielem

olej, płótno dublowane; 110 x 86 cm;
Po gruntownej konserwacji i licznych uzupełnieniach oryginalnych partii obrazu

Cena pierwotna: 6 631 zł +18% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 980 zł +18% opłaty aukcyjnej