10244.
MALARZ NIEOKREŚLONY ZACHODNIOEUROPEJSKI, XVII

Małżeńska intryga

olej, płótno dublowane;
102,5 x 90 cm (po konserwacji).

Cena pierwotna: 4 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 3 840 zł +20% opłaty aukcyjnej