Małżeńska intryga
olej, płótno dublowane; 102,5 x 90 cm (po konserwacji).
Cena pierwotna: 4 800 zł +20% opłaty aukcyjnej Aktualna cena 3 840 zł +20% opłaty aukcyjnej