10192.
LUDWIK LESZKO (1890-1957)
Portret dziewczynki z czerwoną kokardą, 1940
olej, tektura; 62 x 48 cm;
sygn. p. d.: Leszko / 1940;
na odwrocie kompozycja malarska - Na morzu - w technice olejnej.
Stan zachowania: ubytki malatury.
Cena pierwotna: 2 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej