10192.
LUDWIK LESZKO (1890-1957)

Portret dziewczynki z czerwoną kokardą, 1940

olej, tektura; 62 x 48 cm;
sygn. p. d.: Leszko / 1940;
na odwrocie kompozycja malarska - Na morzu - w technice olejnej.
Stan zachowania: ubytki malatury.

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej