10079.
Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)

Pejzaż - Las, 1905

olej, płótno; 31 x 44 cm;
sygn. i dat. l. d.: Czarnowski / 1905.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 600 zł