10079.
Stanisław CZARNOWSKI (1872-1919)
Pejzaż - Las, 1905
olej, płótno; 31 x 44 cm;
sygn. i dat. l. d.: Czarnowski / 1905.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 600 zł