Morze
olej, płótno naklejone na tekturę; 18,5 x 21 cm;sygn. l. d.: … (sygnatura zatarta).
Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej Aktualna cena 2 400 zł +20% opłaty aukcyjnej