10063.
MALARZ NIEOKREŚLONY, POLSKI - KRAKOWSKI (?),

Morze

olej, płótno naklejone na tekturę; 18,5 x 21 cm;
sygn. l. d.: … (sygnatura zatarta).

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 400 zł +20% opłaty aukcyjnej