9999.
Aleksander BOBA (1899-1944)
Portret mężczyzny, 1932
olej, sklejka; 27,5 x 22,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: AleksandBoba / 1932.
Cena pierwotna: 1 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 120 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 200 zł