8833.
WŁADYSŁAWA DĄBROWSKA-AUGUSTYNOWICZ (1901-1980

Południe na wsi - Białka

olej, płótno; 48 x 64 cm;
sygn. p. d.: W. Augustynowicz.;
na odwrocie nalepka wystawowa: Cech Artystów Plastyków „JEDNORÓG” z podanym autorem: W. Augustynowicz-Dąbrowska, z tytułem: Południe na wsi Białka, i datą: VIII 1931.

Cena pierwotna: 2 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 880 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 990 zł