8748.
Adam HERSZAFT (1886-1942?)

Kwiaty w wazonie, 1928

akwaforta podmalowana akwarelą, papier; 42,5 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: ADAM HERSZAFT / 1928 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 880 zł