8610.
Malarz nieokreślony, XX w.
Kwiaty i figurka porcelanowa
olej, tektura, 65 x 83 cm.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 100 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 200 zł