8610.
Malarz nieokreślony, XX w.

Kwiaty i figurka porcelanowa

olej, tektura, 65 x 83 cm.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 300 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 400 zł