8506.
Julius Paul SCHMIDT-FELLING (1835-1920)

Urwis

brąz, odlew; wys. 9 cm.
Niemcy, XIX/XX w.
Figurka uśmiechniętego chłopca w przekrzywionym kapeluszu, bosego, z rękami w kieszeniach spodni z łatą na kolanie. Sygn. z tyłu na podstawie: „Felling”; z boku podstawy napis gwarancyjny: „ECHTE BRONCE”.
Stan: brak cokolika.

Cena pierwotna: 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 200 zł