8463.
Edward WIESZCZEK, XX w.

Pejzaż z Rabki, 1969

akwarela, papier; 36,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisane p. d.: E. Wieszczek / Rabka 1969. (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 480 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 560 zł