8458.
SIWCZYŃSKA, XX w.
Kompozycja
olej, płótno; 80 x 120 cm;
nieczytelny napis na odwrocie;
opisany na krośnie malarskim: PRAC. / PROF. RODZIŃSKI 1991 SIWCZYŃSKA (długopisem).
Cena pierwotna: 3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
600 zł
+20% opłaty aukcyjnej
750 zł