8458.
SIWCZYŃSKA, XX w.

Kompozycja

olej, płótno; 80 x 120 cm;
nieczytelny napis na odwrocie;
opisany na krośnie malarskim: PRAC. / PROF. RODZIŃSKI 1991 SIWCZYŃSKA (długopisem).

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 750 zł