8416.
OLGA PECZENKO-SRZEDNICKA (1918-1975)

Miasteczko w górach

olej, tektura; 33 x 35,5 cm;
sygn. l. d.: O. Peczenko

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 900 zł