8412.
WILLY SPRINGER, XX W.
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: Willy Springer
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
500 zł