8406.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Pejzaż letni
olej, tektura; 21,5 x 30 cm;
sygn. l. d.: Arch …ytkiewicz (sygnatura słabo czytelna).
Cena pierwotna: 1 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
480 zł