8406.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.

Pejzaż letni

olej, tektura; 21,5 x 30 cm;
sygn. l. d.: Arch …ytkiewicz (sygnatura słabo czytelna).

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 560 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 640 zł