8339.
Stanisław SKOMIAŁ - projekt

Serwis kawowy "Adam" ZPS Wałbrzych

porcelana, kalka ceramiczna, farby naszkliwne, w składzie: dzbanek z nakrywką (23 x 21 cm), cukiernica (wys. 11,5 cm) mlecznik (wys. 10,5 cm), 6 filiżanek (8 x 10,5 cm), 6 spodków (14,5 cm);
sygn. podszkliwnie: W / WAŁBRZYCH / MADE IN POLAND oraz oznaczenia numeryczne.
Zakłady Porcelany Stołowej "Wałbrzych" w Wałbrzychu, 3. tercja XX w.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 500 zł