8332.
Malarze nieokreśleni, XX w.

Zestaw 4 obrazów

1. Śpiąca
olej, tektura; 15,5 x 12 cm;
2. Pejzaż z chmurami
olej, płótno; 25,5 x 20,5 cm;
na odwrocie na krośnie malarskim stempel ISKRA & KARMAŃSKI / KRAKÓW;
oraz nalepka z Salonu Sztuki w Poznaniu Aleksandra Thomasa;
3. Widok na kościół Bożego Ciała w Krakowie
olej, tektura; 22 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
4. Słoneczniki przed wiejską chatą
olej, tektura, 21 x 30,5 cm (w świetle oprawy).

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 680 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 800 zł