8315.
Tadeusz WOJTAROWICZ, XX w.

Para obrazów - Tatry, 1983

1. Widok na Giewont
olej, płótno; 48,5 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Wojtarowicz / VI 83;
2. Pejzaż górski
olej, płótno; 45 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Wojtarowicz / VI. 83.

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 560 zł