8193.
TADEUSZ ŁAKOMSKI (1911-1988)

Kwiaty w wazonie

olej, płótno; 64 x 92 cm;
sygn. p. d.: TŁakomski.

Cena pierwotna: 2 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 440 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 550 zł