8065.
Maria LECHOWSKA-BUJAK (1930-2018)

Kościółek

olej, tektura; 35,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MARIA BUJAK.

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej