8052.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.

Dziedzic na koniu, 1932?

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 21 x 27,2 cm;
sygn. l. d.: CzKw… / 1932 r. (? - sygnatura nieczytelna).

Cena pierwotna: 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 240 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 300 zł