8052.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.
Dziedzic na koniu, 1932?
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 21 x 27,2 cm;
sygn. l. d.: CzKw… / 1932 r. (? - sygnatura nieczytelna).
Cena pierwotna: 1 200 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
240 zł
+20% opłaty aukcyjnej
300 zł