8046.
STANISŁAW WESTWALEWICZ (1906-1997)
Żółte róże w wazonie
olej, płyta; 60 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: S. Westwalewicz
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
700 zł
+20% opłaty aukcyjnej
800 zł