8027.
JOSEF FRANZ PALLENBERG (1882-1946)

Jeleń na rykowisku

kompozycja metali, brązowiona; wymiary: 35 x 40 x 19 cm.
Niemcy, pocz. XX w.
Figura jelenia - byka w okresie godowym, stojącego z głową uniesioną i otwartym, ryczącym pyskiem; sygn. na podstawie: „Jos. Pallenberg”.
Autor był utalentowanym, niemieckim animalistą, twórcą licznych posągów zwierząt, inspirowany ogrodami zoologicznymi w Kolonii i Dűsseldorfie.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 100 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 200 zł