7937.
Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)
Martwa natura z kwiatami
olej, tektura; 63,5 x 45,5 cm;
sygn. p. d.: J. Świderski.
Cena pierwotna: 3 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
820 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 000 zł