7912.
Anna CASPARY (1870-?)
Jezioro Ełckie
olej, tektura fakturowana; 47,5 x 72,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Caspary.
Cena pierwotna: 3 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
700 zł
+20% opłaty aukcyjnej
820 zł